| P) | IP20 |
|---|---|
| degree of impact strength (IK) | IK04 |
| Type of mains connection | Plug with protective contact CEE 7/4 (type F) |
| Length of power cord | 1.5 m |
| Type of plug | Angled |
| Directly pluggable (without power cord) | No |
| Rotated central insert | Yes |
| NEMA designation | None |
| Operating / setting temperature (Min-Max) | -5-35 °C |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| IFTTT support available | No |
| Width | 55 mm |
| Height | 38 mm |
| Depth | 167 mm |
| Storage temperature (Min-Max) | -20-70 °C |
| Voltage type | AC |
| Nominal voltage (Min-Max) | 220-250 V |
| Mandatory neutral | Yes |
| Connection type | Not applicable |
| Mounting method | Surface mounted |
| Connected object | No |
ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ STD 3 ΣΟΥΚΟ ΚΑΛ 1,5M ΜΑΥΡΟ LEGRAND – 694550
€ 12,37
Πολύπριζο με 3 πρίζες ρεύματος 2Π+Γ. Μαύρο/Σκούρο Γκρι. Σχεδιασμός και ποιότητα Legrand France.
📦 Διαθέσιμο για παραγγελία
🚚 Παράδοση έως Τρίτη 26/05
🚚 Παράδοση έως Τρίτη 26/05
Ασφαλείς πληρωμές με Viva, Klarna, Iris, Google Pay, Κατάθεση, Αντικαταβολή
Δωρεάν αποστολή από 100€
Δωρεάν παραλαβή σε κατάστημα
Εγγύηση αντιπροσωπείας
Κάνετε την πρώτη αξιολόγηση για το προϊόν: “ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ STD 3 ΣΟΥΚΟ ΚΑΛ 1,5M ΜΑΥΡΟ LEGRAND – 694550” Ακύρωση απάντησης
Σχετικά προϊόντα
€ 6,96
Διαθέσιμο για παραγγελία
aca linear
ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ ΥΠΕΡΤΑΣΗΣ 4 ΘΕΣΕΩΝ ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΤΗ 1,5M, 3X1,5MM, ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ EUROLAMP –
€ 10,88
Διαθέσιμο για παραγγελία
€ 12,75
Διαθέσιμο για παραγγελία
€ 12,04
Διαθέσιμο για παραγγελία
Πολύπριζα με Καλώδιο
€ 29,74
Άμεσα διαθέσιμο
€ 4,44
Διαθέσιμο για παραγγελία
€ 6,98
Διαθέσιμο για παραγγελία
€ 7,18
Διαθέσιμο για παραγγελία
€ 8,26
Άμεσα διαθέσιμο
€ 5,53
Διαθέσιμο για παραγγελία
€ 8,95
Διαθέσιμο για παραγγελία
€ 7,18
Διαθέσιμο για παραγγελία





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.