| Τύπος LED | Filament |
|---|---|
| Βάση | E27 |
| Εμπορικός τύπος | G125 |
| Κατανάλωση | 12W |
| Τάση/συχνότητα | AC: 220-240V, 50Hz |
| Χρώμα φωτός | Θερμό λευκό |
| Θερμοκρασία χρώματος | 2200K |
| Φωτεινότητα | 1350lm |
| CRI | > 80 |
| Γωνία δέσμης | 300° |
| Υλικό | Γυαλί |
| Χρώμα σώματος | Γυαλί amber |
| Dimmable | Όχι |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Διαστάσεις | Ø125 x 173mm |
| Κωδικός EAN | 3800157683920 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
LED Λάμπα 12W Filament E27 G125 Clear Cover 2200K V-TAC 217456
€ 8,38 Original price was: € 8,38.€ 6,20Η τρέχουσα τιμή είναι: € 6,20.
🚚 Παράδοση έως Πέμπτη 30/04
| Χρώμα Φωτός | |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| Τύπος | |
| Watt |
Κάνετε την πρώτη αξιολόγηση για το προϊόν: “LED Λάμπα 12W Filament E27 G125 Clear Cover 2200K V-TAC 217456” Ακύρωση απάντησης
Σχετικά προϊόντα
LED Λάμπες Filament E27
LED Λάμπα E27 A60 Filament 9W Eurolamp 360° 1055lm CRI>90 Θερμό 2700K –
LED Λάμπες Filament E27
ΛΑΜΠΑ LED ΚΟΙΝΗ CROSSED FILAMENT 11W E27 6500K 220-240V CLEAR EUROLAMP -
LED Λάμπες Filament E27
ΛΑΜΠΑ LED ΣΦΑΙΡΙΚΗ CROSSED FILAMENT 4.5W E27 3000K 220-240V EUROLAMP
LED Λάμπες Filament E27
ΛΑΜΠΑ LED ΚΟΙΝΗ CROSSED FILAMENT 9W E27 3000K 220-240V CLEAR EUROLAMP –
LED Λάμπες Filament E27
LED Λάμπα E27 R125 8W Dimmable Filament V-TAC 110° 600lm Ψυχρό Λευκό 6400Κ – 7468
LED Λάμπες Filament E27
ΛΑΜΠΑ LED ST64 CROSSED FILAMENT 11W E27 3000K 220-240V DIMMABLE CLEAR EUROLAMP
LED Λάμπες Filament E27
ΛΑΜΠΑ E27 SOHO95 DIMMABLE 6W 2700K 230V AC 590LM LED COG DIOLAMP –
LED Λάμπες Filament E27
ΛΑΜΠΑ LED ΚΟΙΝΗ CROSSED FILAMENT 4.5W E27 6500K 220-240V CLEAR EUROLAMP –
LED Λάμπες Filament E27
LED Λάμπα E27 A67 10W Filament Frosted Cover V-TAC Ψυχρό Λευκό 6400K – 7154
LED Λάμπες Filament E27
LED Λάμπα E27 A60 Filament 11W Dimmable Eurolamp 360° 1600lm CRI>90 Φυσικό 4000K –
LED Λάμπες Filament E27
ΛΑΜΠΑ LED ΓΛΟΜΠΟ G125 CROSSED FILAMENT 11W Ε27 3000K 220-240V –
LED Λάμπες Filament E27
ΛΑΜΠΑ LED ΚΟΙΝΗ CROSSED FILAMENT 11W E27 4000K 220-240V CLEAR EUROLAMP –






Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.