GloboStar® 81426 Λάμπα Αυτοκίνητου H8 2nd Generation Can-Bus Series LED 78 SMD 3014 9W 1350lm 360° DC 12V IP20 Ψυχρό Λευκό 6000K
| Βάση Λάμπας | H8 |
| Τάση Λειτουργίας | DC 12V |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Ψυχρό Λευκό 6000K |
| Ισχύς | 9W |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | 1350lm |
| Γωνία Δέσμης | 360° |
| Τύπος LED | SMD |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | CAN-BUS |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο , Θερμοπλαστικό |
| Βαθμός Προστασίας | IP66 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+60 °C |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | ≥30000 Ώρες |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | ≥50000 Κύκλοι On/Off |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Άμεση Εκκίνηση <0.5 s |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 3.9 x 3.1 x 4.9εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 10g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1τεμ |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | 1τεμ |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 12 x 8 x 2.5εκ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 12g |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | 48g |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 12 x 8 x 2.5εκ |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 12g |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | 80g |
| Τρόπος Αποστολής | Με Οποιοδήποτε (Ταχυμεταφορική ή Μεταφορική Εταιρεία) |














Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.