LED ηλιακός προβολέας 40W Ψυχρό λευκό 6400K Μαύρο σώμα V-TAC – 94026
| Βάρος | 6.751 kg |
| Τύπος LED | SMD |
| Τάση/συχνότητα | DC: 10V |
| Κατανάλωση | 40W |
| Power factor | > 0.5 |
| Χρώμα φωτός | Ψυχρό λευκό |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6400K |
| Φωτεινότητα | 3100lm |
| CRI | > 70 |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα σώματος | Μαύρο |
| Dimmable | Όχι |
| Στεγανότητα | IP65 |
| Μπαταρία | 20000mAh |
| Χρόνος φόρτισης | 4 ώρες |
| Χρόνος λειτουργίας | 8 ώρες |
| Διαστάσεις | 353 x 90 x 304mm |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Κωδικός EAN | 3800157645782 |






































Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.