LED Ταινία 14.4W ACA Dimmable 24V 1920lm/m Ψυχρό Λευκό 6500K 25 Μέτρα –
| ΤΥΠΟΣ LED | SMD 2835 |
|---|---|
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 14.4W/m |
| ΤΑΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ | 24V |
| ΧΡΩΜΑ ΦΩΤΟΣ |
Ψυχρό |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΛΕΥΚΟΥ | 6500K |
| ΦΩΤΕΙΝΟΤΗΤΑ | 1920 lm/m |
| ΠΥΚΝΟΤΗΤΑ | 182 LED/m |
| DIMMABLE | ΝΑΙ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP20 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 10mm πάχος |
| ΚΟΠΗ | Κάθε 7 LED |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
Η τιμή αναφέρεται μόνο στην πώληση της ταινίας LED: το τροφοδοτικό και τυχόν βύσματα που είναι απαραίτητα για τη λειτουργία της πρέπει να αγοραστούν χωριστά. Μπορείτε να βρείτε στο κατάστημα μας Ολοκληρωμένα κιτ έτοιμα προς χρήση , Τροφοδοτικά , Υποδοχές , Dimmers και Προφίλ .

LED Ταινία 9.6W ACA Dimmable 24V 1130lm/m Αδιάβροχη IP65 Φυσικό Λευκό 4000K 5 Μέτρα – 2428359640PC
LED Ταινία 12 W 24V CUBALUX Dimmable 1140lm/m Φυσικό 4000K 5 Μέτρα CL50-0066
Τροφοδοτικό για LED 78W 24V IP44 Πλαστικό V-TAC – 3272
Τροφοδοτικό για LED 60W 24V DC 2.5A IP67 Αδιάβροχο Μεταλλικό ACA – W60CV24N









