ΜΑΥΡΟΣ ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED SMD ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΗΜΕΡΑΣ-ΝΥΧΤΑΣ 20W 6000K 1760lm IP66 ACA – Q2060DN
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1760 lm |
|---|---|
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 110° |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Οικογένεια | Q |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP66 |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Ισχύς | 20 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |









Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.