Nordlux Explore Φωτιστικό Τοίχου Λευκό GU10 Μεταλλικό – 2113251001
Το φωτιστικό τοίχου Explore από τη Nordlux είναι ένα μικρό και κομψό φωτιστικό με απλό σχεδιασμό. Το φως είναι ιδανικό ως φωτιστικό δίπλα στο κρεβάτι για το παιδικό δωμάτιο, το δωμάτιο του εφήβου, το υπνοδωμάτιο ή το εξοχικό.
| Κατασκευαστής | Nordlux |
|---|---|
| Καταναλώνει | MAX 7W |
| Χρώμα Φωτιστικού | Λευκό, Μαύρο, Brass |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Διαστάσεις | H: 12 cm, W: 8 cm, L: 8 cm, shade Ø: 5,5 cm |
| Στεγανότητα | IP 20 |
| Τάση Εισόδου | 230V |
| Πιστοποίηση | CE, RoHs |
| Dimmable | Όχι |
| Ντουί | GU10 |

IDEAL LUX Επιτοίχιο Φωτιστικό DODO 1xGX53 Χρυσού Χρώματος - 314129
GloboStar® MINIMALL 01039 Vintage Industrial Φωτιστικό Τοίχου Απλίκα Μονόφωτο Μαύρο Μεταλλικό Καμπάνα Φ26 x Μ39 x Π26 x Υ18cm
Inlight Επιτοίχιο λευκό φωτιστικό από γύψο 2XGU10 D:22cm (43055-White)
Γύψινο Φωτιστικό Τοίχου Up-Down 1xG9 Λευκό ACA DECOR - G85281W
Επιτοίχιο Φωτιστικό 1ΧΕ27 Μεταλλικό Ορείχαλκος +Οπαλ Γυαλί ACA DECOR - V360501W
GloboStar® OLIVIA 01068 Vintage Φωτιστικό Τοίχου Απλίκα Μονόφωτο με Σπαστό Μεταλλικό Βραχίονα και Γυάλινη Καμπάνα Φ19 x Μ63 x Π19 x Υ77cm
GloboStar® SORD 01051 Vintage Industrial Φωτιστικό Τοίχου Απλίκα Μονόφωτο Λευκό Μεταλλικό Καμπάνα Φ36 x Μ42 x Π36 x Υ32cm
Γύψινο Φωτιστικό Τοίχου Up-Down 4xG9 Λευκό ACA DECOR - G85604W













Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.