LED Ταινία 7W V-TAC Dimmable 900lm/m Πολύχρωμη RGB 5 Μέτρα – 212120
| Τύπος LED | SMD5050 |
|---|---|
| Κατανάλωση | 7W/m |
| Χρώμα φωτός | RGB |
| ΦΩΤΕΙΝΟΤΗΤΑ | 900lm/m |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| Χρώμα σώματος | Λευκό |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Αριθμός LED | 60/m |
| Διαστάσεις | 10mm |
| EAN | 3800157684880 |
€ 12,35 Original price was: € 12,35.€ 9,24Η τρέχουσα τιμή είναι: € 9,24.
| Τύπος LED | SMD5050 |
|---|---|
| Κατανάλωση | 7W/m |
| Χρώμα φωτός | RGB |
| ΦΩΤΕΙΝΟΤΗΤΑ | 900lm/m |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| Χρώμα σώματος | Λευκό |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Αριθμός LED | 60/m |
| Διαστάσεις | 10mm |
| EAN | 3800157684880 |
| Κατασκευαστής | |
|---|---|
| Χρώμα Φωτός | |
| Watt | |
| Dimmable | |
| IP |
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 12V
LED Ταινία 8W V-TAC Dimmable 800lm/m Φυσικό 4000K 5 Μέτρα – 2932
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 12V
LED Ταινία 14.4W 12V Dimmable ACA 830lm Αδιάβροχη IP65 Μπλε 5 Μέτρα –
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 12V
LED Ταινία 8W V-TAC 400lm/m Πολύχρωμη RGB+W Φυσικό 4000K 5 Μέτρα – 212552
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 12V
LED Ταινία 12W V-TAC PRO Samsung Chip Dimmable 12V 1200lm/m Φυσικό Λευκό 4000K 5 Μέτρα – 21324
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 12V
LED Ταινία 14.4W 12V CUBALUX Dimmable 1108lm/m Αδιάβροχη IP65 Θερμό 3000K 5 Μέτρα CL50-0018
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 12V
LED Ταινία 10.8W V-TAC Dimmable 1000lm/m IP20 Πράσινη 5 Μέτρα – 212138
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 12V
LED Ταινία 14.4W 12V CUBALUX Dimmable Αδιάβροχη IP65 RGB Πολύχρωμη 5 Μέτρα CL50-0046
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 12V
LED Ταινία 8W V-TAC Dimmable 800lm/m Ψυχρό Λευκό 6400K 5 Μέτρα – 212002
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 12V
LED Ταινία 11W V-TAC Dimmable 900lm/m Θερμό Λευκό 3000K 5 Μέτρα – 212122
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 12V
LED Ταινία 11W V-TAC Dimmable 900lm Κόκκινη 5 Μέτρα – 212128
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 12V
LED Ταινία 11W V-TAC Dimmable 900lm/m Ψυχρό 6500K 5 Μέτρα – 212126
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 12V
LED Ταινία 8W V-TAC Dimmable 800lm/m Θερμό 3000K 5 Μέτρα – 2931
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.