LED Ταινία 7W V-TAC Dimmable 900lm/m Πολύχρωμη RGB 5 Μέτρα – 212120
| Τύπος LED | SMD5050 |
|---|---|
| Κατανάλωση | 7W/m |
| Χρώμα φωτός | RGB |
| ΦΩΤΕΙΝΟΤΗΤΑ | 900lm/m |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| Χρώμα σώματος | Λευκό |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Αριθμός LED | 60/m |
| Διαστάσεις | 10mm |
| EAN | 3800157684880 |
€ 12,35 Original price was: € 12,35.€ 9,24Η τρέχουσα τιμή είναι: € 9,24.
| Τύπος LED | SMD5050 |
|---|---|
| Κατανάλωση | 7W/m |
| Χρώμα φωτός | RGB |
| ΦΩΤΕΙΝΟΤΗΤΑ | 900lm/m |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| Χρώμα σώματος | Λευκό |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Αριθμός LED | 60/m |
| Διαστάσεις | 10mm |
| EAN | 3800157684880 |
| Κατασκευαστής | |
|---|---|
| Χρώμα Φωτός | |
| Watt | |
| Dimmable | |
| IP |
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 12V
LED Ταινία 8W V-TAC Dimmable 800lm/m Φυσικό 4000K 5 Μέτρα – 2932
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 12V
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 12V
LED Ταινία 11W V-TAC Dimmable 900lm/m Θερμό Λευκό 3000K 5 Μέτρα – 212122
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 12V
LED Ταινία 12W V-TAC PRO Samsung Chip Dimmable 12V 1200lm/m Φυσικό Λευκό 4000K 5 Μέτρα – 21324
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 12V
LED Ταινία 14.4W 12V CUBALUX Dimmable 1195lm/m Αδιάβροχη IP65 Ψυχρό 6000K 5 Μέτρα CL50-0016
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 12V
LED Ταινία 14.4W 12V Dimmable ACA 830lm Αδιάβροχη IP65 Μπλε 5 Μέτρα –
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 12V
LED Ταινία 10.8W V-TAC Dimmable 1000lm/m IP20 Πράσινη 5 Μέτρα – 212138
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 12V
LED Ταινία 14.4W 12V CUBALUX Dimmable 1195lm/m Αδιάβροχη IP65 Φυσικό 4000K 5 Μέτρα CL50-0017
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 12V
LED Ταινία 10W V-TAC 1000lm/m Dimmable Αδιάβροχη IP65 Πολύχρωμη RGB 5 Μέτρα – 212155
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 12V
LED Ταινία 8W V-TAC 400lm/m Πολύχρωμη RGB+W Ψυχρό 6400K 5 Μέτρα – 212159
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 12V
LED Ταινία 8W V-TAC 400lm/m Πολύχρωμη RGB+W Θερμό 3000K 5 Μέτρα – 212553
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 12V
‘S’ LED Ταινία 10W ACA Dimmable 12V 750lm/m Φυσικό Λευκό 4000K 5 Μέτρα –
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.