Ασύρματος δέκτης για RF διακόπτες V-TAC – 8458
| Τάση/συχνότητα | AC: 180-240V |
| Υλικό | Πολυκαρβονικό |
| Χρώμα σώματος | Λευκό |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Διαστάσεις | 39 x 23 x 22mm |
| Απόσταση | Εσωτερικά: 40m / Εξωτερικά 600m |
| Κωδικός EAN | 3800157644891 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
€ 13,44 Original price was: € 13,44.€ 9,92Η τρέχουσα τιμή είναι: € 9,92.
| Τάση/συχνότητα | AC: 180-240V |
| Υλικό | Πολυκαρβονικό |
| Χρώμα σώματος | Λευκό |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Διαστάσεις | 39 x 23 x 22mm |
| Απόσταση | Εσωτερικά: 40m / Εξωτερικά 600m |
| Κωδικός EAN | 3800157644891 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Κατασκευαστής |
|---|
Smart Home
GloboStar® 80038 SONOFF AL560-R2 – 5M Sensor Extension Cable for DS18B20 & Si7021 & MS01 Models
LED Λάμπες E14 Βιδωτές
Smart Home
Αδιάβροχος IP66 αισθητήρας θερμοστάτη V-TAC συμβατός με Amazon Alexa & Google Assistant – 8469
Smart Home
Wi-Fi Τηλεχειριστήριο Υπερύθρων IR Smart Home Συμβατός Με Amazon Alexa & Google Home V-TAC 8651
Smart Home
Wi-Fi Πρίζα Σούκο Λευκή Πλαστικό & Γυαλί Smart Home Συμβατή Με Amazon Alexa & Google Home V-TAC 8798
LED Panels 60x60 Ψευδοροφής - Ορυκτής Ίνας
Wi-FI LED Πάνελ Τετράγωνο 60x60cm 40W V-TAC Smart Home 120° 4800lm 2700K-6400K – 8080
LED Πλαφονιέρες Οροφής Στρογγυλές
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.