Χωνευτό φωτιστικό Spot GU10 τετράγωνο μαύρο κινητό V-TAC – 6657
| Διαστάσεις συσκευασίας | 105 × 55 × 115 mm |
|---|---|
| Βάση | GU10 |
| Υλικό | Πολυκαρβονικό |
| Χρώμα σώματος | Μαύρο |
| Διαστάσεις | 102 x 102 x 42mm |
| Διαστάσεις τρύπας | 95 x 95mm |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Κωδικός EAN | 3800157664509 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |

Schneider Asfora Διακόπτης Απλός Λευκό EPH0100121
Schneider Asfora Διακόπτης Μεσαίος Αλέ-Ρετούρ Λευκό EPH0500121
Schneider Asfora Διακόπτης Κομμυτατέρ Λευκό EPH0300121
Schneider Asfora Μπουτόν Ρολλών Λευκό EPH1300121
Schneider Asfora Πρίζα Σούκο Ασφαλείας (2Π+Γ) Λευκό EPH2900221
Schneider Asfora Πρίζα πληρ RJ45 cat6 U/UTP Μονή EPH4700121
Schneider Asfora Πρίζα πληρ RJ45 cat6 U/UTP Διπλή EPH4800121
Schneider Asfora Πρίζα Τηλεφώνου RJ11 μονή Λευκή EPH4100121
Schneider Asfora πρίζα TV τερματική 1DB Λευκή - EPH3200121
Schneider Asfora Μπουτ σύμβ λαμπ & λυχ προσ Λευκό EPH1800121
Schneider Mureva Styl πρίζα σούκο ασφαλείας χωνευτή Λευκή IP55 - MUR39132
ΣΠΟΤ IP45 ΜΑΥΡΟ ΔΙΑΦΑΝΕΣ ΓΥΑΛΙ H85 ACA - BS34GUCRB





















Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.