Επιδαπέδιο φωτιστικό κήπου 2xE27 IP44 με Μαύρο σώμα V-TAC – 8688
| Βάση | E27 |
|---|---|
| Τάση/συχνότητα | AC: 220-240V, 50Hz |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Γυαλί |
| Χρώμα σώματος | Μαύρο |
| Στεγανότητα | IP44 |
| Διαστάσεις | 522 x 2320mm |
| Κωδικός EAN | 3800157654937 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
€ 229,24 Original price was: € 229,24.€ 168,75Η τρέχουσα τιμή είναι: € 168,75.
| Βάση | E27 |
|---|---|
| Τάση/συχνότητα | AC: 220-240V, 50Hz |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Γυαλί |
| Χρώμα σώματος | Μαύρο |
| Στεγανότητα | IP44 |
| Διαστάσεις | 522 x 2320mm |
| Κωδικός EAN | 3800157654937 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
Κολωνάκια Κήπου Βεράντας
Φωτιστικό Δαπέδου 1xΕ27 Φανάρι Εξάγωνο Πλαστικό Λευκό IP44 ACA –
Κολωνάκια Κήπου Βεράντας
Φωτιστικό Δαπέδου 1xE27 Κολωνάκι Κήπου 70cm Λευκό Ατσάλι IP44 ACA –
Κολωνάκια Κήπου Βεράντας
Φωτιστικό Δαπέδου 1xΕ27 Κολωνάκι Κήπου 80cm Ανοξείδωτο Ατσάλι Inox IP45 ACA –
Κολωνάκια Κήπου Βεράντας
Φωτιστικό Δαπέδου 1xΕ27 Κολωνάκι Κήπου 40cm Ανοξείδωτο Ατσάλι Inox IP45 ACA –
Κολωνάκια Κήπου Βεράντας
Φωτιστικό Δαπέδου 1xΕ27 Κολώνα με Φανάρι Τετράγωνο Πλαστικό Απόχρωση Σκουριά IP44 ACA –
Κολωνάκια Κήπου Βεράντας
Επιδαπέδιο Φωτιστικό Κήπου Απλίκα Φαναράκι E27 IP44 Αλουμίνιο – Γυαλί Λευκό V-TAC 7075
Κολωνάκια Κήπου Βεράντας
Επιδαπέδιο Φωτιστικό Κήπου Φαναράκι με Κολωνάκι E27 IP44 Αλουμίνιο Μαύρο V-TAC 7530
Κολωνάκια Κήπου Βεράντας
Φωτιστικό Δαπέδου 1xE27 Κολωνάκι Κήπου 1m Γκρι Ατσάλι IP44 ACA –
Κολωνάκια Κήπου Βεράντας
Φωτιστικό Δαπέδου 1xΕ27 Μπάλα Οπάλ ø200 Πλαστικό Μαύρο IP44 ACA –
Κολωνάκια Κήπου Βεράντας
Φωτιστικό Δαπέδου 1xΕ27 Κολώνα με Φανάρι Εξάγωνο Πλαστικό Απόχρωση Σκουριά IP44 ACA –
Κολωνάκια Κήπου Βεράντας
Φωτιστικό Κήπου Στύλος με Διπλό Φαναράκι E27 IP44 Αλουμίνιο – Γυαλί Μαύρο V-TAC – 7061
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.