LED Προβολέας 100W V-TAC PRO Samsung Chip Μαύρος 100° 11500lm Αδιάβροχος IP65 Ψυχρό 6500K – 21767
| ΤΥΠΟΣ LED | Samsung Chip |
|---|---|
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 100W |
| ΤΑΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ | AC 220-240V |
| CRI | >80 |
| ΓΩΝΙΑ ΔΕΣΜΗΣ ΦΩΤΟΣ | 100° |
| ΥΛΙΚΟ | Αλουμίνιο |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | Μαύρος |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP65 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 291x240x30mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 5 Χρόνια |

























Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.