| Κατηγορία | JAZZ LIGHT |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 24 Vdc |
| Ισχύς | 9,6 Watt / m |
| Κατηγορία προστασίας | III |
| Αριθμός LED/m | 126 led / m |
| Θερμοκρασία λευκού (Kelvin) | 2700 K – 3000 K – 4000 K |
| Φωτεινή ροή (Lumen/μέτρο) | 1152 (2700K), 1200 (3000K), 1287 (4000K) |
| Αποδοτικότητα (Lumen/Watt) | 120 (2700K), 125 (3000K), 134 (4000K) |
| CRI | (Ra) 80+ |
| SDCM | 3 step |
| Γωνία φωτισμού | 120° |
| Μέγιστο μήκος λειτουργίας σε σειρά | 5 m |
| Dimmable | PWM (RF, TRIAC, 0/1-10V, DALI, DMX512) |
| Eνεργειακή κλάση της περιεχόμενης πηγής φωτισμού | E |
| Διάρκεια ζωής στους 25 °C | L70B30 – 50.000 ώρες |
| (IP) κατηγορία προστασίας | IP67 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (ta) | -25…+100 (° C) |
| Συσκευασία | 5 m |
| Μήκος | 5000 mm |
| Πλάτος | 10 mm |
| Ύψος | 5,00 mm |
| Σημείο κοπής | ανά 55,6 mm |
| Απόσταση μεταξύ led | 7.94 mm |

LED Ταινία 9.6W 24V CUBALUX Dimmable 1200lm/m Αδιάβροχη IP67 Θερμό 3000K 5 Μέτρα
€ 136,20
🚚 Παράδοση έως Παρασκευή 29/05
| Watt | |
|---|---|
| Χρώμα Φωτός | |
| Dimmable | |
| IP |
Κάνετε την πρώτη αξιολόγηση για το προϊόν: “LED Ταινία 9.6W 24V CUBALUX Dimmable 1200lm/m Αδιάβροχη IP67 Θερμό 3000K 5 Μέτρα” Ακύρωση απάντησης
Σχετικά προϊόντα
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 24V
LED Ταινία S 10W EUROLAMP Dimmable 1000lm/m Θερμό 3000K 5 Μέτρα
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 24V
LED Ταινία 12W 24V CUBALUX Dimmable 1140lm/m Αδιάβροχη IP68 Φυσικό 4000K 5 Μέτρα CL50-0086
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 24V
LED Ταινία 9.6 W 24V CUBALUX Dimmable 941lm/m Θερμό 3000K 5 Μέτρα CL50-0105
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 24V
LED Ταινία 12W 24V CUBALUX Dimmable 1140lm/m Αδιάβροχη IP65 Ψυχρό 6000K 5 Μέτρα CL50-0068
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 24V
LED Ταινία 9.6 W 24V CUBALUX Dimmable 998lm/m Φυσικό 4000K 5 Μέτρα CL50-0106
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 24V
LED Ταινία 12 W 24V CUBALUX Dimmable 1140lm/m Ψυχρό 6000K 5 Μέτρα CL50-0065
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 24V
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 24V
LED Ταινία 6W 24V CUBALUX Dimmable 684lm/m Θερμό 3000K 5 Μέτρα CL13-0958
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 24V
LED Ταινία 7.2W 24V Dimmable ACA 680lm Αδιάβροχη IP65 6000K 5 Μέτρα –
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 24V
LED Ταινία 9.6W 24V CUBALUX Dimmable 998lm/m Αδιάβροχη IP65 Φυσικό 4000K 5 Μέτρα CL50-0110
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 24V
LED Ταινία 12W 24V ACA OSRAM Chip Dimmable 1400lm/m Φυσικό 4000K 5 Μέτρα –
LED Ταινίες Μεσαίου Φωτισμού 24V
LED Ταινία 7.2W 24V ACA OSRAM Chip Dimmable 800lm/m Θερμό 3000K 5 Μέτρα –










Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.