LED Ταινία 9.6W ACA Dimmable 24V Μπλε 5 Μέτρα –
| ΤΥΠΟΣ LED | SMD 2835 |
|---|---|
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 9.6W/m |
| ΤΑΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ | 24V |
| ΧΡΩΜΑ ΦΩΤΟΣ |
Μπλε |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΛΕΥΚΟΥ | Μπλε |
| ΦΩΤΕΙΝΟΤΗΤΑ | |
| ΠΥΚΝΟΤΗΤΑ | 120 LED/m |
| DIMMABLE | ΝΑΙ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP20 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 8mm πάχος |
| ΚΟΠΗ | Κάθε 6 LED |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
Η τιμή αναφέρεται μόνο στην πώληση της ταινίας LED: το τροφοδοτικό και τυχόν βύσματα που είναι απαραίτητα για τη λειτουργία της πρέπει να αγοραστούν χωριστά. Μπορείτε να βρείτε στο κατάστημα μας Ολοκληρωμένα κιτ έτοιμα προς χρήση , Τροφοδοτικά , Υποδοχές , Dimmers και Προφίλ .

Τροφοδοτικό για LED 100W 24V IP20 Μεταλλικό ACA - SM100CV24
LED Ταινία 9.6W ACA Dimmable 24V 1130lm/m Φυσικό Λευκό 4000K 5 Μέτρα – 2428359640
Φωτιστικό Ασφαλείας Επίτοιχο LED Συνεχούς & Μη IP65 4.5W 6000K με Κουμπί Δοκιμής 3Η ACA – BEN160
Κουδούνι ήχου 220V Ding Dong ALIBERTI M-350/2
LED DIMMER 8A 96W/12V 192W/24V & RF REMOTE ACA - RF-T1
ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ SLIM 24V DC 350W IP20 EUROLAMP - 145-71138











Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.