ΛΕΥΚΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ LED ΠΑΝΕΛ ΧΩΝΕΥΤΟ 12W 6500K 1100Lm Φ170mm ACA –
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 12W |
|---|---|
| ΤΑΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ | AC 220-240V |
| ΧΡΩΜΑ ΦΩΤΟΣ | Ψυχρό |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΛΕΥΚΟΥ | 6500K |
| ΦΩΤΕΙΝΟΤΗΤΑ | 1100 lumens |
| ΓΩΝΙΑ ΔΕΣΜΗΣ ΦΩΤΟΣ | 120° |
| ΥΛΙΚΟ | Αλουμίνιο |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΛΕΥΚΟ |
| DIMMABLE | ΟΧΙ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP20 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 170X20mm |
| ΚΟΠΗ | 150mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Χρόνια |

LED Λάμπα E27 PAR30 13W Diolamp 38° 1050lm IP65 4000K - PAR3013NW
ΛΕΥΚΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ LED ΠΑΝΕΛ ΧΩΝΕΥΤΟ 18W 3000K 1700Lm Φ220mm ACA - PENU1830RW
ΣΤΕΦΑΝΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ Φ240 ΓΙΑ Φ225 EUROLAMP 145-68099




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.