ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΤΣΕΡΚΙ 10m*17mm EUROLAMP
| Νούμερο Προϊόντος | 17mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μεταλλικό/ Metallic |
| Μήκος | 10m |
| Πλάτος | 17mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,722kg |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 120 |
| Συσκευασία | Plastic Roll |
| Υλικό Προϊόντος | Μεταλλικό/ Metallic |
€ 5,43
ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΤΣΕΡΚΙ 10m*17mm EUROLAMP
| Νούμερο Προϊόντος | 17mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μεταλλικό/ Metallic |
| Μήκος | 10m |
| Πλάτος | 17mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,722kg |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 120 |
| Συσκευασία | Plastic Roll |
| Υλικό Προϊόντος | Μεταλλικό/ Metallic |
| Κατασκευαστής |
|---|
Δεματικά
Δεματικό καλωδίων – tie wrap, 3.5 x 150mm σε μαύρο χρώμα, συσκευασία 100 τεμαχίων V-TAC 11166
Δεματικά
Δεματικό καλωδίων – tie wrap, 4.5 x 350mm σε μαύρο χρώμα, συσκευασία 100 τεμαχίων V-TAC 11176
Δεματικά
Δεματικό καλωδίων – tie wrap, 3.5 x 200mm σε λευκό χρώμα, συσκευασία 100 τεμαχίων V-TAC 11167
Δεματικά
Δεματικό καλωδίων – tie wrap, 2.5 x 100mm σε λευκό χρώμα, συσκευασία 100 τεμαχίων V-TAC 11159
Δεματικά
Δεματικό καλωδίων – tie wrap, 2.5 x 100mm σε μαύρο χρώμα, συσκευασία 100 τεμαχίων V-TAC 11160
Δεματικά
Δεματικό καλωδίων – tie wrap, 3.5 x 150mm σε λευκό χρώμα, συσκευασία 100 τεμαχίων V-TAC 11165
Δεματικά
Δεματικό καλωδίων – tie wrap, 4.5 x 150mm σε λευκό χρώμα, συσκευασία 100 τεμαχίων V-TAC 11171
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.