Περιστροφικό Τηλεχειριστήριο RF Επίτοιχο 1 Ζώνης για Μονόχρωμες + CCT Ταινίες
Το τηλεχειριστήριο πάνελ με περιστροφικό διακόπτη της MiBoxer, μοντέλο K1, είναι ένας ασύρματος έλεγχος 2.4GHz σχεδιασμένος για τη ρύθμιση φωτεινότητας και θερμοκρασίας χρώματος (CCT) σε συμβατά φωτιστικά LED της MiBoxer/Mi-Light.
Ακολουθούν οι βασικές τεχνικές προδιαγραφές του προϊόντος:
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρεια |
| Όνομα Προϊόντος | Περιστροφικό Τηλεχειριστήριο Πάνελ (Rotating Switch Panel Remote) |
| Αριθμός Μοντέλου | K1 |
| Τάση Λειτουργίας | 3V (Μπαταρία CR2032) |
| Ασύρματη Τεχνολογία | RF 2.4GHz |
| Ισχύς Εκπομπής | 6dBm |
| Απόσταση Ελέγχου | ≤ 30 μέτρα |
| Ισχύς Αναμονής | < 6μA |
| Διαστάσεις | 86 x 86 x 27 mm (Μήκος x Ύψος x Πάχος) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -10℃ έως 40℃ |
| Υλικά | PC (Πολυκαρβονικό) |
| Λειτουργίες | Έλεγχος φωτεινότητας (Dimming), Ρύθμιση θερμοκρασίας χρώματος (CCT) |
| Συμβατότητα | Φωτιστικά LED μονόχρωμα και CCT (Θερμοκρασίας Χρώματος) της σειράς MiBoxer/Mi-Light 2.4G |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Μαγνητική βάση (διευκολύνει την τοποθέτηση στον τοίχο) |
| Χαρακτηριστικά Ελέγχου | Ο περιστροφικός διακόπτης υποστηρίζει κλικ (άνοιγμα/κλείσιμο) και περιστροφή (ρύθμιση φωτεινότητας και CCT). |















Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.