Σετ LED Ταινίας 2×0.5m Πολύχρωμη RGB 5V για Τηλεόραση με USB ACA IP65 2×2.4W –
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 2×2.4W |
|---|---|
| ΤΑΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ | 5V DC |
| ΧΡΩΜΑ ΦΩΤΟΣ | Πολύχρωμη |
| ΤΕΜΑΧΙΑ LED | Κοπή ανά ≈10 cm |
| DIMMABLE | ΝΑΙ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP65 |
| ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΖΩΗΣ | 30000 Ώρες |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 10mm πάχος |
€ 9,50 Original price was: € 9,50.€ 8,37Η τρέχουσα τιμή είναι: € 8,37.
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 2×2.4W |
|---|---|
| ΤΑΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ | 5V DC |
| ΧΡΩΜΑ ΦΩΤΟΣ | Πολύχρωμη |
| ΤΕΜΑΧΙΑ LED | Κοπή ανά ≈10 cm |
| DIMMABLE | ΝΑΙ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP65 |
| ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΖΩΗΣ | 30000 Ώρες |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 10mm πάχος |
| Κατασκευαστής | |
|---|---|
| IP | |
| Χρώμα Φωτός | |
| Volt | |
| Watt |
Έτοιμα Πακέτα Ταινιών LED
Έτοιμα Πακέτα Ταινιών LED
Wi-Fi 5m Σετ Ταινίας LED IP65 Πολύχρωμη RGB+WW+CW 15W V-TAC Συμβατή με Alexa & Google Home – 2910
Έτοιμα Πακέτα Ταινιών LED
Έτοιμα Πακέτα Ταινιών LED
Έτοιμα Πακέτα Ταινιών LED
Σετ LED Ταινίας RGB CUBALUX Κρυφού Φωτισμού για Τηλεόραση με Σύνδεση USB CL13-0882
Έτοιμα Πακέτα Ταινιών LED
ΤΑΙΝΙΑ LED PIXEL KIT RGB 5 ΜΕΤΡΩΝ 12V + DRIVER + Wifi CONTROLLER ΜΕ ΜΟΥΣΙΚΗ IP20 –
Έτοιμα Πακέτα Ταινιών LED
ΤΑΙΝΙΑ LED KIT 2 Χ 5 ΜΕΤΡΩΝ RGB 12V + DRIVER + Wifi CONTROLLER ΜΕ ΜΟΥΣΙΚΗ IP20 –
Έτοιμα Πακέτα Ταινιών LED
Πλήρες Κιτ Κρυφού Φωτισμού Θερμό Λευκό με USB για Τηλεοράσεις GloboStar 06007
Έτοιμα Πακέτα Ταινιών LED
Σετ LED Ταινία 3W 12V Dimmable ACA 120lm Αδιάβροχη IP65 4000K 3m –
Έτοιμα Πακέτα Ταινιών LED
ΤΑΙΝΙΑ LED DIMMABLE ΜΕ ΣΥΝΔΕΣΗ USB 0,50M 7,2W 5V RGB IP65 ΣΕΤ 2ΤΜΧ PRO EUROLAMP –
Έτοιμα Πακέτα Ταινιών LED
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.