| Κατηγορία | TΩRA LIGHT |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 24 Vdc |
| Ισχύς | 19,2 Watt / m |
| Κατηγορία προστασίας | III |
| Αριθμός LED/m | 240 led / m |
| Θερμοκρασία λευκού (Kelvin) | 6000 K |
| Φωτεινή ροή (Lumen/μέτρο) | 2097 (6000K) |
| Αποδοτικότητα (Lumen/Watt) | 109 (6000K) |
| CRI | (Ra) 80+ |
| SDCM | 5 step |
| Γωνία φωτισμού | 120° |
| Dimmable | PWM (RF, TRIAC, 0/1-10V, DALI, DMX512) |
| Eνεργειακή κλάση της περιεχόμενης πηγής φωτισμού | F (6000K) |
| Διάρκεια ζωής στους 25 °C | L70B50 – 20.000 ώρες |
| (IP) κατηγορία προστασίας | IP65 Silicone spray |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (ta) | -20…+50 (° C) |
| Συσκευασία | 5 m |
| Μήκος | 5000 mm |
| Πλάτος | 10 mm |
| Ύψος | 1.50 mm |
| Σημείο κοπής | ανά 25mm |
| Απόσταση μεταξύ led | 4.17 mm |
| Τοποθέτηση | 3M ταινία διπλής όψης |
Ταινία LED 19.2W Dimmable 2097m/m IP65 24V 6000K 5m –
€ 37,80
Η ταινία LED 19.2 W Dimmable 2097 m/m από την CUBALUX προσφέρει ψυχρό λευκό φωτισμό 6000 K με δυνατότητα ρύθμισης έντασης φωτός. Με προστασία IP65, είναι ιδανική για χρήση σε εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους, εξασφαλίζοντας αντοχή σε υγρασία και σκόνη. Λειτουργεί στα 24 V και έχει μήκος 5 μέτρων, προσφέροντας ενεργειακή απόδοση και ευελιξία στην εφαρμογή. Ιδανική λύση για σύγχρονο φωτισμό με υψηλή ποιότητα και αξιοπιστία.
📦 Διαθέσιμο για παραγγελία
🚚 Παράδοση έως Παρασκευή 15/05
🚚 Παράδοση έως Παρασκευή 15/05
Ασφαλείς πληρωμές με Viva, Klarna, Iris, Google Pay, Κατάθεση, Αντικαταβολή
Δωρεάν αποστολή από 100€
Δωρεάν παραλαβή σε κατάστημα
Εγγύηση αντιπροσωπείας











Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.