Τροφοδοτικό Ενδοράγιο 100W 48V για Μαγνητική Ράγα Μάυρο με 2μ Καλώδιο ACA –
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 100W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | ACA |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΟΧΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 48V |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | Μαύρο |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP20 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 250×23.5x45mm +2m Cable |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Χρόνια |
€ 36,00 Original price was: € 36,00.€ 31,37Η τρέχουσα τιμή είναι: € 31,37.
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 100W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | ACA |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΟΧΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 48V |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | Μαύρο |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP20 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 250×23.5x45mm +2m Cable |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Χρόνια |
Μαγνητικές Ράγες & Αξεουάρ
Γωνιακός Σύνδεσμος 90° για Μαγνητική Ράγα Χωνευτή με Αυτάκια 48V Λευκή ACA –
Μαγνητικές Ράγες & Αξεουάρ
Κιτ Εγκαταστάσης Οροφής 2τμχ για Μαγνητική Ράγα Οροφής Λευκή ACA –
Μαγνητικές Ράγες & Αξεουάρ
Μαγνητικές Ράγες & Αξεουάρ
Κιτ Εγκαταστάσης Οροφής 2τμχ για Μαγνητική Ράγα Οροφής Μαύρη ACA –
Μαγνητικές Ράγες & Αξεουάρ
Μαγνητικές Ράγες & Αξεουάρ
Μαγνητικές Ράγες & Αξεουάρ
Σύνδεσμος ”+” για Μαγνητική Ράγα Οροφής/Κρεμαστή 48V Λευκή ACA –
Μαγνητικές Ράγες & Αξεουάρ
Μαγνητικές Ράγες & Αξεουάρ
Γωνιακός Σύνδεσμος 90° για Μαγνητική Ράγα Χωνευτή με Αυτάκια 48V Μαύρη ACA –
Μαγνητικές Ράγες & Αξεουάρ
Γωνιακός Εσωτερικός Σύνδεσμος 90° για Ράγα Οροφής/Κρεμαστή 48V Μαύρη ACA –
Μαγνητικές Ράγες & Αξεουάρ
Μαγνητικές Ράγες & Αξεουάρ
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.