Τροφοδοτικό για LED 150W 12V Dimmable Μεταλλικό CUBALUX – CL13-1015
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 150W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΟΧΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 12V 12.5A |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΛΕΥΚΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP20 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 280 x 67 x 36mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 5 Χρόνια |
€ 110,00
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 150W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΟΧΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 12V 12.5A |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΛΕΥΚΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP20 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 280 x 67 x 36mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 5 Χρόνια |
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.