Τροφοδοτικό για LED 15W 12V Πλαστικό CUBALUX – CL13-0528
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 15W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΟΧΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 12V 1.25A |
| ΥΛΙΚΟ | Πλαστικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΛΕΥΚΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP20 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 100 x 30 x 22mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Χρόνια |
€ 9,90
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 15W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΟΧΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 12V 1.25A |
| ΥΛΙΚΟ | Πλαστικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΛΕΥΚΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP20 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 100 x 30 x 22mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Χρόνια |
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικό SLIM για LED 25W 12V IP20 Μεταλλικό V-TAC – 3228
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.