Τροφοδοτικό για LED 200W 24V Μεταλλικό Αδιάβροχο IP67 CUBALUX – CL13-0853
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 200W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΝΑΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 24V 8.3A |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΜΑΥΡΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP67 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 230 x 65x 30mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
ℹ️ Ενημέρωση: Λόγω της εορτής του Αγίου Πνεύματος, τη Δευτέρα 1 Ιουνίου το κατάστημά μας θα παραμείνει κλειστό. Οι παραγγελίες θα εκτελεστούν από Τρίτη 2/6!
ℹ️ Ενημέρωση: Λόγω της εορτής του Αγίου Πνεύματος, τη Δευτέρα 1 Ιουνίου το κατάστημά μας θα παραμείνει κλειστό. Οι παραγγελίες θα εκτελεστούν από Τρίτη 2/6!
€ 46,00
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 200W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΝΑΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 24V 8.3A |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΜΑΥΡΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP67 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 230 x 65x 30mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό για LED 100W 24V Μεταλλικό Αδιάβροχο IP67 CUBALUX – CL13-0854
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό για LED 100W 24V Αδιάβροχο IP67 Μεταλλικό V-TAC – 3101
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό Dimmable Dali για LED 160W 24V Μεταλλικό IP67 CUBALUX – CL70-0033
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό Dimmable Dali για LED 240W 24V Μεταλλικό IP67 CUBALUX – CL70-0034
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό για LED 60W 24V Μεταλλικό Αδιάβροχο IP67 CUBALUX – CL13-0855
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.