Τροφοδοτικό για LED 30W 12V IP44 Πλαστικό V-TAC – 2671
| Κατανάλωση30 | W |
|---|---|
| Τάση/συχνότητα | AC: 100-240V, 50/60Hz |
| Ένταση | 2.5A |
| Έξοδος | DC: 12V |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα σώματος | Μαύρο |
| Στεγανότητα | IP44 |
| Κωδικός EAN | 3800157663946 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
€ 11,23 Original price was: € 11,23.€ 8,26Η τρέχουσα τιμή είναι: € 8,26.
| Κατανάλωση30 | W |
|---|---|
| Τάση/συχνότητα | AC: 100-240V, 50/60Hz |
| Ένταση | 2.5A |
| Έξοδος | DC: 12V |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα σώματος | Μαύρο |
| Στεγανότητα | IP44 |
| Κωδικός EAN | 3800157663946 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
Τροφοδοτικά 12V Πρίζας
Τροφοδοτικά 12V Πρίζας
Τροφοδοτικά 12V Πρίζας
Τροφοδοτικά 12V Πρίζας
Τροφοδοτικά 12V Πρίζας
Τροφοδοτικά 12V Πρίζας
Τροφοδοτικά 12V Πρίζας
Τροφοδοτικά 12V Πρίζας
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.