Τροφοδοτικό για LED 60W 12V Μεταλλικό Αδιάβροχο IP67 CUBALUX – CL13-0533
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 60W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΝΑΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 12V 5A |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΜΑΥΡΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP67 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 160 x 50 x 30mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
€ 26,00
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 60W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΝΑΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 12V 5A |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΜΑΥΡΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP67 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 160 x 50 x 30mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό για LED 250W 12V DC 20.8A IP67 Αδιάβροχο Μεταλλικό ACA –
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό για LED 75W 12V Αδιάβροχο IP67 Πλαστικό V-TAC – 3235
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό Slim για LED 100W 12V V-TAC Αδιάβροχο IP67 Πλαστικό – 3251
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό για LED 200W 12V Μεταλλικό Αδιάβροχο IP67 CUBALUX – CL13-0538
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό για LED 250W 12V IP45 Μεταλλικό-Πλαστικό V-TAC – 3232
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό για LED 100W 12V Μεταλλικό Αδιάβροχο IP67 CUBALUX – CL13-0534
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό για LED 100W 12V Αδιάβροχο IP67 Πλαστικό V-TAC – 3236
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.