ΒΑΣΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΓΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ PANEL LED 60X60X4.3 ΛΕΥΚΟ EUROLAMP
| Υλικό Προϊόντος | Αλουμίνιο & Πλαστικό/ Aluminium & Plastic |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Μήκος | 600mm |
| Πλάτος | 600mm |
| Ύψος | 430mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,470kg |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 125 |
€ 5,38
ΒΑΣΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΓΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ PANEL LED 60X60X4.3 ΛΕΥΚΟ EUROLAMP
| Υλικό Προϊόντος | Αλουμίνιο & Πλαστικό/ Aluminium & Plastic |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Μήκος | 600mm |
| Πλάτος | 600mm |
| Ύψος | 430mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,470kg |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 125 |
| Κατασκευαστής | EUROLAMP |
|---|---|
| Χρώμα |
Αξεσουάρ για LED Panel
LED Panels 30x120 Ψευδοροφής - Ορυκτής Ίνας
Εξωτερικό Πλαίσιο Στήριξης Οροφής Χωρίς Βίδες για LED Panel PILO 30x120cm ACA –
Αξεσουάρ για LED Panel
Αξεσουάρ για LED Panel
Εξαρτήματα Στήριξης Φωτιστικού LED PANEL Eurolamp Κρεμαστό –
Αξεσουάρ για LED Panel
Αξεσουάρ για LED Panel
Αξεσουάρ για LED Panel
Εξωτερικό Πλαίσιο Στήριξης για LED Panel 60 x 60cm V-TAC Αλουμίνιο Λευκό – 9999
Αξεσουάρ για LED Panel
Αξεσουάρ για LED Panel
Εξωτερικό πλαίσιο στήριξης LED Panel 60×60 λευκό Universal – 6627
Αξεσουάρ για LED Panel
Αξεσουάρ για LED Panel
Αξεσουάρ για LED Panel
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.