Τροφοδοτικό Μεταλλικό Slim IP20 DC:24V 150W 6.5A Dimmable V-TAC – 3258
| Κατανάλωση | 150W |
|---|---|
| Ένταση | 6.5A |
| Έξοδος | DC: 24V |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα σώματος | Ασημί |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Διαστάσεις | 199 x 98 x 42 mm |
| Κωδικός EAN | 3800157635547 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
€ 56,10 Original price was: € 56,10.€ 41,27Η τρέχουσα τιμή είναι: € 41,27.
| Κατανάλωση | 150W |
|---|---|
| Ένταση | 6.5A |
| Έξοδος | DC: 24V |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα σώματος | Ασημί |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Διαστάσεις | 199 x 98 x 42 mm |
| Κωδικός EAN | 3800157635547 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
GloboStar® 73013 Τροφοδοτικό LED Ultra Slim 60W DC 24V 2.5A IP20 Μ31 x Π1.8 x Υ1.8cm
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικό για LED 75W 24V Dimmable TRIAC Μεταλλικό CUBALUX – CL13-1113
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.