Τροφοδοτικό για LED 100W 24V Μεταλλικό CUBALUX – CL500055
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 100W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΟΧΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 24V 4.1A |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΛΕΥΚΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP20 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 188 x 47 x 35mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
€ 18,00
Τροφοδοτικό 100W 24V CUBALUX CL50-0055, ιδανικό για φωτισμό LED. Με μεταλλική κατασκευή για αντοχή και ασφάλεια, παρέχει σταθερή ρεύμα και υψηλή απόδοση. Ιδανικό για επαγγελματική και οικιακή χρήση, εξασφαλίζει αξιόπιστη λειτουργία και μακροχρόνια διάρκεια ζωής. Αναβαθμίστε τον φωτισμό σας με αυτό το αξιόπιστο τροφοδοτικό!
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 100W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΟΧΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 24V 4.1A |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΛΕΥΚΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP20 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 188 x 47 x 35mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.