Τροφοδοτικό για LED 150W 24V Μεταλλικό CUBALUX – CL500056
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 150W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΟΧΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 24V 4.3A |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΛΕΥΚΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP20 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 200 x 58 x 40mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
€ 23,10
Τροφοδοτικό LED 150 W 24 V από τη CUBALUX, μοντέλο CL50-0056, ιδανικό για αξιόπιστη τροφοδοσία φωτισμού. Με μεταλλική κατασκευή για αυξημένη αντοχή και θερμική απαγωγή, εξασφαλίζει σταθερή απόδοση και μακροχρόνια χρήση. Ιδανικό για οικιακή και επαγγελματική χρήση, προσφέρει υψηλή αποδοτικότητα και εύκολη εγκατάσταση.
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 150W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΟΧΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 24V 4.3A |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΛΕΥΚΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP20 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 200 x 58 x 40mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικό για LED 150W 24V Dimmable Μεταλλικό CUBALUX – CL13-1016
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικό για LED 75W 24V Dimmable Μεταλλικό CUBALUX – CL13-0986
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικό για LED 75W 24V Dimmable TRIAC Μεταλλικό CUBALUX – CL13-1113
An. Triantafyllidis (επιβεβαιωμένος ιδιοκτήτης) –
Στιβαρή και ποιοτική κατασκευή. Εχει τετραπλή κλέμα εξόδου για να συνδεθούν τουλάχιστον 2 καλώδια dc και διακριτικό κόκκινο ενδεικτικό led