Τροφοδοτικό για LED 200W 24V Μεταλλικό CUBALUX – CL130540
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 200W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΟΧΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 24V 8.33A |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΛΕΥΚΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP20 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 163 x 99 x 49mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Χρόνια |
€ 39,96
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 200W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΟΧΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 24V 8.33A |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΛΕΥΚΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP20 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 163 x 99 x 49mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Χρόνια |
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικό για LED 75W 24V Dimmable Μεταλλικό CUBALUX – CL13-0986
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικό για LED 75W 24V Dimmable TRIAC Μεταλλικό CUBALUX – CL13-1113
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.