Τροφοδοτικό για LED 250W 24V IP20 Μεταλλικό V-TAC – 3273
| Τάση/συχνότητα | DC:24V |
| Κατανάλωση | 250W |
| Τάση εισόδου | 10A |
| Υλικό | Μεταλλκό |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Dimmable | Όχι |
| Διαστάσεις | 208 x 82 x 32mm |
| Κωδικός EAN | 3800157654432 |
€ 33,00 Original price was: € 33,00.€ 24,28Η τρέχουσα τιμή είναι: € 24,28.
| Τάση/συχνότητα | DC:24V |
| Κατανάλωση | 250W |
| Τάση εισόδου | 10A |
| Υλικό | Μεταλλκό |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Dimmable | Όχι |
| Διαστάσεις | 208 x 82 x 32mm |
| Κωδικός EAN | 3800157654432 |
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικό για LED 150W 24V Dimmable Μεταλλικό CUBALUX – CL13-1016
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.