Τροφοδοτικό για LED 250W 24V Μεταλλικό CUBALUX – CL500057
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 250W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΟΧΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 24V 10.41A |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΛΕΥΚΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP20 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 225 x 62 x 40mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
€ 30,87
Τροφοδοτικό LED 250 W 24 V της CUBALUX, μοντέλο CL50-0057, ιδανικό για αξιόπιστη τροφοδοσία φωτισμού. Με μεταλλική κατασκευή για αντοχή και μακροχρόνια χρήση, προσφέρει σταθερή απόδοση και προστασία από υπερφόρτωση. Εύκολη εγκατάσταση και συμβατότητα με διάφορες εφαρμογές LED. Εξασφαλίστε την ποιότητα του φωτισμού σας με αυτό το αξιόπιστο τροφοδοτικό.
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 250W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΟΧΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 24V 10.41A |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΛΕΥΚΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP20 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 225 x 62 x 40mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικό για LED 75W 24V Dimmable TRIAC Μεταλλικό CUBALUX – CL13-1113
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.