Τροφοδοτικό Μεταλλικό Slim IP20 DC:24V 350W V-TAC –
| Κατανάλωση | 350W |
|---|---|
| Ένταση | 15A |
| Έξοδος | DC: 24V |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα σώματος | Ασημί |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Διαστάσεις | 208 x 82 x 32mm |
| Κωδικός EAN | 3800157640381. |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
€ 39,18 Original price was: € 39,18.€ 28,83Η τρέχουσα τιμή είναι: € 28,83.
| Κατανάλωση | 350W |
|---|---|
| Ένταση | 15A |
| Έξοδος | DC: 24V |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα σώματος | Ασημί |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Διαστάσεις | 208 x 82 x 32mm |
| Κωδικός EAN | 3800157640381. |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικό για LED 75W 24V Dimmable Μεταλλικό CUBALUX – CL13-0986
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
GloboStar® 73013 Τροφοδοτικό LED Ultra Slim 60W DC 24V 2.5A IP20 Μ31 x Π1.8 x Υ1.8cm
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
GloboStar® 73046 Τροφοδοτικό LED 400W DC 24V 16.6A IP20 Μ20 x Π10 x Υ5cm
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.