Τροφοδοτικό Μεταλλικό Slim IP20 DC:24V 120W V-TAC – 3262
| Κατανάλωση | 120W |
|---|---|
| Ένταση | 5A |
| Έξοδος | DC: 24V |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα σώματος | Ασημί |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Διαστάσεις | 190 x 50 x 31mm |
| Κωδικός EAN | 3800157640374 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
€ 17,32 Original price was: € 17,32.€ 12,75Η τρέχουσα τιμή είναι: € 12,75.
| Κατανάλωση | 120W |
|---|---|
| Ένταση | 5A |
| Έξοδος | DC: 24V |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα σώματος | Ασημί |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Διαστάσεις | 190 x 50 x 31mm |
| Κωδικός EAN | 3800157640374 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικό για LED 75W 24V Dimmable TRIAC Μεταλλικό CUBALUX – CL13-1113
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικό για LED 150W 24V Dimmable Μεταλλικό CUBALUX – CL13-1016
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.