Τροφοδοτικό για LED 360W 24V IP20 Μεταλλικό V-TAC – 3275
| Τάση/συχνότητα | DC:24V |
| Κατανάλωση | 360W |
| Τάση εισόδου | 15A |
| Υλικό | Μεταλλκό |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Dimmable | Όχι |
| Διαστάσεις | 208 x 82 x 32mm |
| Κωδικός EAN | 3800157654456 |
€ 57,75 Original price was: € 57,75.€ 42,48Η τρέχουσα τιμή είναι: € 42,48.
| Τάση/συχνότητα | DC:24V |
| Κατανάλωση | 360W |
| Τάση εισόδου | 15A |
| Υλικό | Μεταλλκό |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Dimmable | Όχι |
| Διαστάσεις | 208 x 82 x 32mm |
| Κωδικός EAN | 3800157654456 |
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικό για LED 75W 24V Dimmable TRIAC Μεταλλικό CUBALUX – CL13-1113
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικό για LED 150W 24V Dimmable Μεταλλικό CUBALUX – CL13-1016
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.