Τροφοδοτικό για LED 150W 24V Dimmable Μεταλλικό CUBALUX – CL13-1016
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 150W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΟΧΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 24V 6.25A |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΛΕΥΚΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP20 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 280 x 67 x 36mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 5 Χρόνια |
€ 110,00
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 150W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΟΧΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 24V 6.25A |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΛΕΥΚΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP20 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 280 x 67 x 36mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 5 Χρόνια |
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικό για LED 75W 24V Dimmable TRIAC Μεταλλικό CUBALUX – CL13-1113
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.