Χωνευτό φωτιστικό Spot GU10 τετράγωνο μαύρο με μαύρο ανακλαστήρα V-TAC – 6652
| Βάση | GU10 |
|---|---|
| Υλικό | Πολυκαρβονικό |
| Χρώμα σώματος | Μαύρο |
| Διαστάσεις | 85 x 85 x 40mm |
| Διαστάσεις τρύπας | Ø72mm |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Κωδικός EAN | 3800157664455 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
€ 2,00 Original price was: € 2,00.€ 1,47Η τρέχουσα τιμή είναι: € 1,47.
| Βάση | GU10 |
|---|---|
| Υλικό | Πολυκαρβονικό |
| Χρώμα σώματος | Μαύρο |
| Διαστάσεις | 85 x 85 x 40mm |
| Διαστάσεις τρύπας | Ø72mm |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Κωδικός EAN | 3800157664455 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
Χωνευτές Βάσεις Spot GU10 - MR16
Βάση Σποτ GU10 – MR16 V-TAC Χωνευτή Στρογγυλή Ρυθμιζόμενη Αλουμίνιο Ζαγρέ – 3600
Χωνευτές Βάσεις Spot GU10 - MR16
Βάση Σποτ GU10 – MR16 V-TAC Χωνευτή Τετράγωνη Νίκελ Αδιάβροχη IP54- 3616
Χωνευτές Βάσεις Spot GU10 - MR16
Χωνευτές Βάσεις Spot GU10 - MR16
Led Λάμπες Spot GU10
Χωνευτές Βάσεις Spot GU10 - MR16
Βάση Σποτ GU10 – MR16 V-TAC Χωνευτή Ρυθμιζόμενη Στρογγυλή Χρώμιο – 3589
Χωνευτές Βάσεις Spot GU10 - MR16
Βάση Σποτ GU10 – MR16 V-TAC Χωνευτή Ρυθμιζόμενη Στρογγυλή Νίκελ – 3470
Χωνευτές Βάσεις Spot GU10 - MR16
Βάση Σποτ GU10 – MR16 V-TAC Χωνευτή Τετράγωνη Λευκή Ματ Αδιάβροχη IP54 – 3615
Χωνευτές Βάσεις Spot GU10 - MR16
Χωνευτές Βάσεις Spot GU10 - MR16
Χωνευτές Βάσεις Spot GU10 - MR16
Βάση Σποτ GU10 – MR16 V-TAC Χωνευτή Ρυθμιζόμενη Στρογγυλή Νίκελ – 3588
Χωνευτές Βάσεις Spot GU10 - MR16
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.