| ΒΑΣΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ | |
|---|---|
| Κατασκευαστής – Brand | GloboStar® LED Lighting |
| Κωδικός Αναγνώρισης Προϊόντος SKU | 70526 |
| Βαθμός Στεγανότητας | IP68 |
| Είδος Προϊόντος | Τερματική Τάπα Slim Ταινίας Μονής Σειράς LED |
| Συμβατότητα | Με όλες τις Slim Ταινίες Μονής Σειράς LED DC 230V |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20…+50 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας Περιβλήματος | 45°C |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ | |
|---|---|
| Υλικό Κατασκευής | Σιλικόνη Sealant |
| Χρώμα Σώματος | Διάφανο |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ & ΒΑΡΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ | |
|---|---|
| Μήκος(L) | 1.4cm |
| Πλάτος(W) | 1.3cm |
| Ύψος(H) | 1cm |
| Βάρος(g) | 1g |

ΤΑΙΝΙΑ LED FLAT 18W 3000K 220V 2500lm 120° IP65 DIMMABLE UNIVERSE - 2-U008792
FLAT 144 DRIVER 8A/50Μ ΜΕ ΘΕΡΜΟΣΥΣΤΕΛΟΜΕΝΟ 7cm ΜΕ ΤΕΡΜΑΤΙΚΗ ΤΑΠΑ UNIVERSE - 2-U009485




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.