| TECHNICAL DATA – ΤΕΧΝΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ | |
|---|---|
| Brand Name – Εμπορικό Σήμα | GLOBOSTAR LED LIGHTING AND ACCESSORIES GROUP |
| Series – Σειρά | LED CONTROLLERS Series |
| Product SKU – Κωδικός Αναγνώρισης Προϊόντος | 73010 |
| Product Category – Κατηγορία/Τύπος Προϊόντος | LED RGB CONTROLLERS |
| Construction Material – Υλικό Κατασκευής | Thermoplastic & Aluminum – Θερμοπλαστικό & Αλουμίνιο |
| Switch ON/OFF – Διακόπτης ON/OFF | No – Όχι |
| Imput Voltage – Τάση Εισόδου | 12-24 V |
| Output Voltage – Τάση Εξόδου | 12-24 V |
| Max Load Ampere – Μέγιστο Φορτίο Ampere | 15A |
| Max Load Watt – Μέγιστο Φορτίο Watt | 12V/180W – 24V/360W |
| Compatible Controller Dimmer | | 73009 | |
| Channels – Κανάλια | 5 Channels – 5 Κανάλια |
| Technology – Τεχνολογία | RGBW+WW+CCT LED Controller |
| Certification Identification M/N | WT5 CTC21020013EC |
| Certificates & Standards – Πιστοποιητικά & Πρότυπα | CE EMC Directive 2014/30/EU – CE LVD Directive 2014/35/EU – RoHS 2 Directive 2011/65/EU-(EU)2015/863-(EU)2017/2102 |
| Starting Time – Χρόνος Έναυσης 100% | <0.2 s Instant Start – Άμεση Εκκίνηση |
| Warranty – Εγγύηση | 2 Years – 2 Χρόνια |
GloboStar® 73010 Ασύρματος WiFi LED RGBW+WW+CCT Controller IOS/Android 5in1 2.4Ghz DC 12-24V Max 180W
€ 55,50
🚚 Παράδοση έως Τετάρτη 29/04
| Κατασκευαστής | |
|---|---|
| Τύπος | |
| Χρώμα Φωτός |
Κάνετε την πρώτη αξιολόγηση για το προϊόν: “GloboStar® 73010 Ασύρματος WiFi LED RGBW+WW+CCT Controller IOS/Android 5in1 2.4Ghz DC 12-24V Max 180W” Ακύρωση απάντησης
Σχετικά προϊόντα
CCT Controllers Dimmers
Ενισχυτής Σήματος Για Ταινίες Led RGB/RGBW/CCT 4x5A 12/36Vdc CUBALUX CL13-0941
RGBW Controllers Dimmers
RGBW Controllers Dimmers
ΑΣΥΡΜΑΤΟ CONTROLLER RF Wifi & Bluetooth RGBW DC5-24V, 4CH*4A(Max. 100W) EUROLAMP –
CCT Controllers Dimmers
Προγραμματιζόμενο Ασύρματο Χειριστήριο Dim/RGB/RGBW/CCT 4 Ζώνες CUBALUX CL13-0842
RGBW Controllers Dimmers
LED Controller με Τηλεχειριστήριο RF για Ταινίες RGBW 288W/576W V-TAC 3338
RGBW Controllers Dimmers
RGBW Controllers Dimmers
RGBW Controllers Dimmers
RGBW Controllers Dimmers
CCT Controllers Dimmers
RGBW Controllers Dimmers
GloboStar® 73424 Ασύρματος LED RGBW-WW Controller με Χειριστήριο Αφής 2.4G 12v (240w) – 24v (480w)




















Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.