| TECHNICAL DATA – ΤΕΧΝΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ | |
|---|---|
| Brand Name – Εμπορικό Σήμα | GLOBOSTAR LED LIGHTING AND ACCESSORIES GROUP |
| Series – Σειρά | LED CONTROLLERS Series |
| Product SKU – Κωδικός Αναγνώρισης Προϊόντος | 73355 |
| Product Category – Κατηγορία/Τύπος Προϊόντος | LED RGB CONTROLLERS |
| Construction Material – Υλικό Κατασκευής | Thermoplastic & Aluminum – Θερμοπλαστικό & Αλουμίνιο |
| Switch ON/OFF – Διακόπτης ON/OFF | No – Όχι |
| Imput Voltage – Τάση Εισόδου | 9-12-24 V |
| Output Voltage – Τάση Εξόδου | 9-12-24 V |
| Max Load Ampere – Μέγιστο Φορτίο Ampere | 15A |
| Max Load Watt – Μέγιστο Φορτίο Watt | 12V/180W – 24V/360W |
| Channels – Κανάλια | 5 Channels – 5 Κανάλια |
| Technology – Τεχνολογία | RGBW+WW+CCT LED Controller |
| Certification Identification M/N | MBM-RGBW-X |
| Certificates & Standards – Πιστοποιητικά & Πρότυπα | CE EMC Directive 2014/30/EU – CE LVD Directive 2014/35/EU – RoHS 2 Directive 2011/65/EU-(EU)2015/863-(EU)2017/2102 |
| Starting Time – Χρόνος Έναυσης 100% | <0.2 s Instant Start – Άμεση Εκκίνηση |
| Warranty – Εγγύηση | 2 Years – 2 Χρόνια |
GloboStar® 73355 Ασύρματος WiFi LED RGBW+WW+CCT Controller IOS/Android 2in1 DC 9-24V Max 180W
€ 32,17
📦 Διαθέσιμο για παραγγελία
🚚 Παράδοση έως Τετάρτη 29/04
🚚 Παράδοση έως Τετάρτη 29/04
Ασφαλείς πληρωμές με Viva, Klarna, Iris, Google Pay, Κατάθεση, Αντικαταβολή
Δωρεάν αποστολή από 100€
Δωρεάν παραλαβή σε κατάστημα
Εγγύηση αντιπροσωπείας
Κωδικός προϊόντος: 73355GS
Κατηγορίες: CCT Controllers Dimmers, RGBW Controllers Dimmers
Μάρκα: GLOBOSTAR
| Κατασκευαστής | |
|---|---|
| Τύπος | |
| Χρώμα Φωτός |
Κάνετε την πρώτη αξιολόγηση για το προϊόν: “GloboStar® 73355 Ασύρματος WiFi LED RGBW+WW+CCT Controller IOS/Android 2in1 DC 9-24V Max 180W” Ακύρωση απάντησης
Σχετικά προϊόντα
€ 23,33
Διαθέσιμο για παραγγελία
-26%
CCT Controllers Dimmers
Άμεσα διαθέσιμο
CCT Controllers Dimmers
€ 44,03
Διαθέσιμο για παραγγελία
RGBW Controllers Dimmers
GloboStar® 73427 Ασύρματος LED RGBW + WW Controller με Χειριστήριο RF 2.4Ghz DC 5-24V Max 144W
€ 10,27
Διαθέσιμο για παραγγελία
RGBW Controllers Dimmers
€ 28,87
Διαθέσιμο για παραγγελία
RGBW Controllers Dimmers
GloboStar® 73424 Ασύρματος LED RGBW-WW Controller με Χειριστήριο Αφής 2.4G 12v (240w) – 24v (480w)
€ 26,23
Διαθέσιμο για παραγγελία
CCT Controllers Dimmers
€ 35,71
Διαθέσιμο για παραγγελία
RGBW Controllers Dimmers
€ 53,13
Διαθέσιμο για παραγγελία
RGBW Controllers Dimmers
€ 37,00
Διαθέσιμο για παραγγελία
-13%
RGBW Controllers Dimmers
RGBW Controller Dimmer RF Με Τηλεχειριστήριο 288W/576W ACA –
Διαθέσιμο για παραγγελία
RGBW Controllers Dimmers
€ 19,62
Διαθέσιμο για παραγγελία
RGBW Controllers Dimmers
€ 22,67
Διαθέσιμο για παραγγελία


















Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.