Τροφοδοτικό για LED 100W 12V Μεταλλικό CUBALUX – CL-500049
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 100W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΟΧΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 12V 8.3A |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΛΕΥΚΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP20 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 186 x 47 x 38mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
€ 18,00
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 100W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΟΧΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 12V 8.3A |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΛΕΥΚΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP20 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 186 x 47 x 38mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικό SLIM για LED 25W 12V IP20 Μεταλλικό V-TAC – 3228
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικό Μεταλλικό Slim IP20 DC:12V 150W 12.5A Dimmable V-TAC – 3257
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.