Τροφοδοτικό Μεταλλικό Slim IP20 DC:12V 350W V-TAC – 3259
| Κατανάλωση | 350W |
|---|---|
| Ένταση | 30A |
| Έξοδος | DC: 12V |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα σώματος | Ασημί |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Διαστάσεις | 208 x 82 x 32mm |
| Κωδικός EAN | 3800157636766 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
€ 37,08 Original price was: € 37,08.€ 27,28Η τρέχουσα τιμή είναι: € 27,28.
| Κατανάλωση | 350W |
|---|---|
| Ένταση | 30A |
| Έξοδος | DC: 12V |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα σώματος | Ασημί |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Διαστάσεις | 208 x 82 x 32mm |
| Κωδικός EAN | 3800157636766 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικό SLIM για LED 25W 12V IP20 Μεταλλικό V-TAC – 3228
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικό Μεταλλικό Slim IP20 DC:12V 100W 8.5A Dimmable V-TAC – 3256
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.