Τροφοδοτικό για LED 100W 24V Μεταλλικό Αδιάβροχο IP67 CUBALUX – CL13-0854
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 100W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΝΑΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 24V 4.2A |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΜΑΥΡΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP67 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 220 x 50 x 30mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
€ 38,00
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 100W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΝΑΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 24V 4.2A |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΜΑΥΡΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP67 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 220 x 50 x 30mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Dimmable DALI Τροφοδοτικό για LED 150W 24V Πλαστικό IP65 Αδιάβροχο ACA –
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό για LED 60W 24V Μεταλλικό Αδιάβροχο IP67 CUBALUX – CL13-0855
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό Dimmable Dali για LED 240W 24V Μεταλλικό IP67 CUBALUX – CL70-0034
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.