Τροφοδοτικό για LED 60W 24V Μεταλλικό Αδιάβροχο IP67 CUBALUX – CL13-0855
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 60W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΝΑΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 24V 2.5A |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΜΑΥΡΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP67 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 160 x 50 x 30mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
€ 26,00
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 60W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΝΑΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 24V 2.5A |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΜΑΥΡΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP67 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 160 x 50 x 30mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
GloboStar® 73062 Τροφοδοτικό LED DC 24V 100W Αδιάβροχο IP67 Max 100W 4.3A
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό για LED 100W 24V Μεταλλικό Αδιάβροχο IP67 CUBALUX – CL13-0854
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό Dimmable Dali για LED 160W 24V Μεταλλικό IP67 CUBALUX – CL70-0033
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό Dimmable Dali για LED 240W 24V Μεταλλικό IP67 CUBALUX – CL70-0034
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.