Τροφοδοτικό για LED 400W 24V IP45 Μεταλλικό V-TAC – 3265
| Τάση/συχνότητα | DC:24V |
| Κατανάλωση | 400W |
| Τάση εισόδου | 16.6A |
| Υλικό | Μεταλλκό |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Dimmable | Όχι |
| Διαστάσεις | 223x118x50mm |
| Κωδικός EAN | 3800157640404 |
€ 41,39 Original price was: € 41,39.€ 30,45Η τρέχουσα τιμή είναι: € 30,45.
| Τάση/συχνότητα | DC:24V |
| Κατανάλωση | 400W |
| Τάση εισόδου | 16.6A |
| Υλικό | Μεταλλκό |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Dimmable | Όχι |
| Διαστάσεις | 223x118x50mm |
| Κωδικός EAN | 3800157640404 |
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Dimmable DALI Τροφοδοτικό για LED 150W 24V Πλαστικό IP65 Αδιάβροχο ACA –
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό για LED 60W 24V Μεταλλικό Αδιάβροχο IP67 CUBALUX – CL13-0855
Τροφοδοτικά 24V Γραμμής Αδιάβροχα
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.