Τροφοδοτικό για LED 150W 12V Dimmable Μεταλλικό CUBALUX – CL13-1114
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 150W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΟΧΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 12V 12.5 A |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΛΕΥΚΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP20 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 236 x 67 x 36mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 5 Χρόνια |
€ 110,00
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 150W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΟΧΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 12V 12.5 A |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΛΕΥΚΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP20 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 236 x 67 x 36mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 5 Χρόνια |
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικό Μεταλλικό Slim IP20 DC:12V 150W 12.5A Dimmable V-TAC – 3257
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής
Τροφοδοτικό SLIM για LED 25W 12V IP20 Μεταλλικό V-TAC – 3228
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.