Τροφοδοτικό για LED 200W 12V Μεταλλικό Αδιάβροχο IP67 CUBALUX – CL13-0538
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 200W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΝΑΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 12V 16.6 A |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΜΑΥΡΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP67 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 230 x 65 x 30mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
€ 46,00
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 200W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΝΑΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 12V 16.6 A |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΜΑΥΡΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP67 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 230 x 65 x 30mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό για LED 150W 12V V-TAC Αδιάβροχο IP67 Πλαστικό – 3248
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό για LED 150W 12V DC 12.5A IP67 Αδιάβροχο Μεταλλικό ACA –
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό για LED 60W 12V DC 5A IP67 Αδιάβροχο Μεταλλικό ACA –
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό για LED 250W 12V DC 20.8A IP67 Αδιάβροχο Μεταλλικό ACA –
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό για LED 300W 12V DC 25A IP67 Αδιάβροχο Μεταλλικό ACA –
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό για LED 75W 12V Αδιάβροχο IP67 Πλαστικό V-TAC – 3235
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.