Τροφοδοτικό για LED 100W 12V Μεταλλικό Αδιάβροχο IP67 CUBALUX – CL13-0534
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 100W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΝΑΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 12V 8.3 A |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΜΑΥΡΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP67 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 220 x 50 x 30mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
€ 38,00
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ | 100W |
|---|---|
| ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ | CUBALUX |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ | ΝΑΙ |
| ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ | 12V 8.3 A |
| ΥΛΙΚΟ | Μεταλλικό |
| ΧΡΩΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ | ΜΑΥΡΟ |
| ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ | IP67 |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 220 x 50 x 30mm |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Χρόνια |
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό για LED 400W 12V IP45 Μεταλλικό-Πλαστικό V-TAC – 3233
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό για LED 150W 12V V-TAC Αδιάβροχο IP67 Πλαστικό – 3248
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό για LED 100W 12V Αδιάβροχο IP67 Πλαστικό V-TAC – 3236
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό για LED 60W 12V DC 5A IP67 Αδιάβροχο Μεταλλικό ACA –
Τροφοδοτικά 12V Γραμμής Αδιάβροχα
Τροφοδοτικό Slim για LED 150W 12V V-TAC Αδιάβροχο IP67 Πλαστικό – 3250
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.